«Свято в Житті»

Event агенство

Досягнення в цифрах

Ми створюємо креативні та унікальні свята, які подобаються дорослим і дітям. Подивіться на наші досягнення, щоб переконатися в цьому!

0%
Повторних замовлень
0
Організованих свята
0
Років досвіду
0
Видів програм
2006

«Свято в Житті» – event агентство в Харкові, яке розпочало свою плідну роботу з 2006 року. Спектр наших послуг розширюється з кожним роком, ми йдемо в ногу з модою і тенденціями на ринку івент – індустрії. Ми доносимо для клієнтів інформацію про цікаві послуги, нові атракціони на сторінках нашого сайту. Інформація про проведені нами свята потрапляє на сторінки нашого сайту, ми показуємо в фотозвітах свої роботи, де прекрасно передаються щасливі обличчя задоволених клієнтів. Проведення заходів ми завжди орієнтуємо на ваш смак і побажання! Наші дорогі клієнти, ви є головним стимулом розвитку нашої творчості. Ваша мрія для нас дуже важлива – створюємо святкові чудеса!

2009

Наше агентство з організації свят створює нові цікаві проекти, ми любимо експериментувати, творчо підходити до поставлених завдань. Найголовнішими нашими послугами на сьогоднішній день є організація корпоративів, весіль, тематичних вечірок, дитячих свят і днів народжень.

За цей час ми росли і розвивалися, створювали цікаві проекти, корпоративи і свята.

2012

Ми розвиваємо категорію «організація свят Харків», яка є одним з найпопулярніших запитів в інтернет ресурсах, тому надаємо величезну кількість послуг для створення яскравих, цікавих, незабутніх і не стандартних подій. Для цього над кожним торжеством працюють наші сценаристи, кожен раз створюючи все новий і новий івент шедевр для вас.

2015

Event agency “Свято в Житті» розширює штат креативних і талановитих ведучих, аніматорів, ді-джеїв, декораторів, сценаристів, тренерів тімбілдінга і весільних реєстраторів. Наше event агентство в Харкові є єдиним володарем великого комплексу надувних атракціонів, за допомогою яких ми проводимо самі не забутні корпоративи і свята за сценарієм відомої програми «Ігри патріотів».

2019

Event agency «Свято в Житті» має найбільшу кількість дитячих програм на різний вік та уподобання дітей. Ми створили для нашої анімації свою гардеробну, і ви самі можете прийти до нас в гості, щоб підібрати костюм казкового героя для вашого дитячого свята. Під час проведення програм ми використовуємо велику кількість яскравого і незвичайного реквізиту, гармату мильних бульбашок, розмальовуємо всіх діток аквагримом і кулі трансформери.

«Свято в Житті» Event агентство в Харкові, яке працює вже багато років і настав час, коли за нас говорять відгуки і приємні слова наших постійних клієнтів, за що їм величезне спасибі. У нас 80 відсотків повторних замовлень! Ми працювали і будемо працювати, щоб дарувати вам щастя, усмішки і справжнє Свято в житті!

Наша команда

Ольга Звягіна

Директор агенства

Ірина Чернышова

Креативний директор

Наші клієнти

Меню